Bu deftere yazacağınız görüşleriniz bizim için çok değerli. Konaklamanız sonrası yazacağınız her şey, kendimizi geliştirmemizi, eksiklerimizi görmemizi sağlayacak. Sizi rahat, huzurlu hissettiren, takdirinizi kazanan özelliklerimizin üzerinde çalışıp daha iyi hale getirmek en büyük amacımız. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

THE MOST DELIGHTFUL PLACE STAY. WE HAD AN AMAZING TIME HERE. EVERY ONE WAS SO HELPFUL AND WELCOMING. HOPE WE CAN COME BACK ONE DAY.

MARY & GARY (AUSTRALIA)

07.10.2019

SICAK MEVSİMİN, GÜLER YÜZLÜ, SAMİMİ GÜZEL İNSANLARIN ÇALIŞTIRDIĞI VE İKRAM SUNDUĞU, BİZLERE TATİLİMİZDE KOLAYLIK SAĞLADIĞI NİSİ AİLESİ BÜNYESİNDE BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

M & H

22.08.2019

HARİKA BİR ÜÇ GÜN GEÇİRDİK. YOLUMUZ DÜŞTÜĞÜNDE ASLA ŞAŞIRMAYACAĞIMIZ BİR ADRES OLDU. FATOŞ HANIM VE KIYMETLİ PERSONELİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER.

KAAN KÖKER

22.08.2019

UĞRADIĞIM EN GÜZEL DURAK, EV GİBİ HİSSETTİREN ÜÇ GÜZEL GÜN. FATOŞ HANIM ÖZELLİKLE SİZİNLE TANIŞMAK ÇOK ÖZEL, DEDİĞİNİZ GİBİ İNSAN HAYATINDA BİR YERE ÇEKİLİYOR. EMEKLERİNİZE SAĞLIK, KENDİNİZE İYİ BAKIN… SENEYE GÖRÜŞMEK ÜZERE!

ÖZLEM SERT

03.08.2019

TARİHİ ADANIN EN GÜZEL OTELİNE ULAŞMIŞ OLDUĞUMUZ İÇİN ÖYLESİNE MEMNUN OLDUK Kİ KELİMELER KİFAYETSİZ… ZARAFET TİMSALİ FATOŞ HANIM VE EŞİ LATİF BEY ESKİ ANKARA’YI BEN VE EŞİME KAHVALTIDA ÖYLESİNE GÜZEL ANLATTI Kİ ANKARALI OLMAKTAN BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUM. İYİ Kİ VARSINIZ. DEĞERLİ VE ZARİF İNSANLAR.

ABDULLAH ÖZTÜRK

24.07.2019

BALAYIMIZDA OTELİNİZDE KALMAK İSTEMİŞTİK, ŞİMDİ KALMAK NASİP OLDU. O KADAR MEMNUN KALDIK Kİ. HERŞEY ÇOK GÜZEL TASARLANMIŞ , DÜŞÜNÜLMÜŞ. ZARİF İNSANLAR. HERŞEY İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

EBRU & ALİ (ROMANYA)

08.06.2019

SABAH PIRIL PIRIL BİR ODA DA UYANMAK , MİS GİBİ BİR HAVADA OTELİN ÇİÇEKLERİ İLE KAHVENİZİ YUDUMLAMAK, FATOŞ ABLA’NIN SOHBETİ İLE , EL YAPIMI İLE ÇEŞİTLENDİRİLMİŞ KAHVALTI YAPMAK…TATİLDE İNSAN DAHA NE İSTER. KALPLERİNİN GÜZELLİKLERİ YÜZÜNE VURAN NİSİ’NİN GÜZEL İNSANLARI, HARİKA TATİL VE HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER. HER SENE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

ŞAHİN AİLESİ

03.06.2019

OTELİNİZDE GÖRMÜŞ OLDUĞUMUZ İLGİ VE HİZMET İÇİN TEŞEKKÜRLER; YARATMIŞ OLDUĞUNUZ GÜZELLİK VE ESTETİK TAKDİRE ŞAYAN VE BÜYÜK BİR ÇABANIN ÜRÜNÜ. KAHVALTI SUNUMUNUZDAKİ GÖRSEL GÜZELLİK VE LEZZETLERİ DE ÖZELLİKLE TEBRİK EDERİZ. TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

Dilan & Murat Tiryaki

25.05.2019

NİSİ'DE KALIŞIMIZ CUNDA TECRÜBEMİZİ GÜZELLEŞTİRDİ, AYRI BİR ANLAM KATTI. FATOS HANIM VE ELEMANLARININ MİSAFİRPERVERLİĞİ BENİ ÇOK ETKİLEDİ… TERTEMİZ ZEVKLİ BİR YERDE KALDIK…

Esra & Ozan

11.04.2019

HERŞEY ÇOK MÜKEMMELDİ 🙂 O KADAR HUZUR DOLU 2 GÜN GEÇTİ Kİ, SİZİNLE TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇALIŞANLARIN VE FATOŞ HANIM’IN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ İÇİ AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HARİKASINIZ:)))

Esra & Ali

10.03.2019

HUZUR VEREN SEVGİ DOLU BİR MEKAN. İKİNCİ BAHARIMIZIN İLK GÜNLERİMİZİ YAŞADIĞIMIZ MUTLULUK DOLU VE MUTLULUĞUMUZA YENİ BİR MUTLULUK KATAN NİSİ AİLESİ… FATOŞ HANIM LA OLAN SOHBETLERİMİZ, YAKINLIĞI VE SICAKLIĞI BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ. SİZLERİ SEVİYORUZ.

Arzu & Sedat

01.02.2019

HER ŞEY MUHTEŞEMDİ, EĞER KAFA KARIŞIKLIĞIMIZ GİDERSE DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI DA ÇEKTİRMEYE GELECEĞİZ.

Nilya

01.03.2019

NİSİ'DE KALIŞIMIZ CUNDA TECRÜBEMİZİ GÜZELLEŞTİRDİ, AYRI BİR ANLAM KATTI. FATOŞ HANIM IN VE ELEMANLARININ MİSAFİRPERVERLİĞİ BENİ ÇOK ETKİLEDİ… TERTEMİZ, ZEVKLİ BİR YERDE KALDIK.

ESRA & OZAN (NEW YORK)

19.03.2019

ÖZEL BİR GÜN İÇİN GELDİK, HAYATIMIN ÖZEL İNSANIYLA , YİNE ANILAR KUTUSUNA ÇOK GÜZEL HATIRALAR EKLEDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ NİSİ AİLESİ, NEZAKET , SUNUM, TASARIM VE KEYİF İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Olcay Yücel

30.08.2018

CUNDA İLE İLGİLİ TÜM ALGILARIMIZI DEĞİŞTİRDİĞİNİZ İÇİN BİNLERCE TEŞEKKÜR EDERİZ. HER METREKARESİ ÖZENLE DÜZENLENMİŞ GÜZEL OTELİNİZE, AİLENİZİN SAYGILI ÖZENLİ ÇALIŞANLARINA, SAMİMİ MİSAFİRPERVERLİĞİNİZE, HOŞ SOHBETİNİZE DOYAMADIK. DOYMADAN GİDİYORUZ, TEKRAR KOŞARAK GELELİM DİYE… SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA.

ÖZGE ASLI TAMTÜRK & BURAK ZENGİN

30.08.2018